مدرس شوید

مدرس شوید

به جمع مدرسان برتر از سراسر ایران و جهان بپیوندید و به دانشجویان خود در سراسر جهان آموزش بدهید.

پتانسیل خود را کشف کنید

پیش نمایش دوره های مختلف را ببینید و علایق خودتان را پیدا کنید، دوره را تا انتها تماشا کنید و بیشتر یاد بگیرید، مدرک خودتان را تحویل بگیرید و فعالیت تخصصی و حرفه ای خودتان را آغاز کنید.

درآمد کسب کنید

هر بار که دانشجو دوره شما را خریداری می کند ، درآمد کسب کنید. پرداخت ماهانه از طریق بانک های عضو شبکه شتاب یا با ارزهای دیجیتال ، این انتخاب شماست.

به دانشجویان آموزش دهید

با به اشتراک گذاشتن دانش خود ، به افراد در یادگیری مهارت های جدید ، پیشرفت شغلی و کشف سرگرمی های خود کمک کنید.

به جمع ما بپیوند

از جامعه مدرسان فعال ما استفاده کنید تا در روند ایجاد دوره به شما کمک کنند. به تیم نارنجی شو بپیوندید و مارا در این مسیر یاری کنید.

چگونه مدرس شویم

مدرس شوید

دوره خود را برنامه ریزی کنید

دوره آموزشی که میخواهید آموزش دهید را برنامه ریزی کنید، سرفصل بندی کنید و با استاندارد های قابل قبول آن را ضبط کنید و در پنل خودتون می توانید آن را آپلود کنید.

یکی از نکنه هایی که به آن باید توجه کنید این است که در اول رکورد هر قسمت صفحه اصلی سایت ما نارنجی شو باز باشد و نمی توانید در ویدیو ها از سایت های مشابه و رقبا اسمی ببرید.

چگونه به شما کمک می کنیم

ما با آماده سازی پلتفرمی کامل و بهینه برای فروش دوره شما به شما کمک خواهیم کرد، همینطور درگیر مسائل مختلف درگاه و حساب و مالیات و مسائل دیگر مالی، بازاریابی و فروش نخواهید بود.

ما با هزینه های مختلف تبلیغات و بازاریابی به فروش بیشتر دوره ها و آموزش های شما کمک خواهیم کرد و از بابت این قضیه نگرانی ای نخواهید داشت و می توانید تمام تمرکز و انرژیتان را بر روی کیفیت دوره ضبط شده بگذارید.

قوانین مدرسین

استاندارد رکورد

ما در استاندارد های رکورد سخت گیری های آنچنان زیادی نداریم. مهمترین مسئله ای که به آن باید توجه داشت دانشجو ها هستند. حالا این به چه معناست؟

دانشجو ها معمولاً دوره ای که تهیه میکنند امکان دارد هیچ دیدی راجع به مسائل پیرامون آن نداشته باشند پس باید تلاش کنیم به ساده ترین حالت ممکن مسائل بیان شوند. توجه کنید که نارنجی شو برای دانشجویان ضمانت بازگشت وجه دارد و در صورتی که از دوره ناراضی باشند هزینه دوره عودت داده می شود.

همینطور به یاد داشته باشید که در اول هر قسمت باید صفحه اصلی وبسایت نارنجی شو در اول ویدیو باشد.

استاندارد نشر

بعد از اینکه دوره را شروع به انتشار کردید اگر میخواهید به مرور  دوره را کامل کنید، توجه داشته باشید حداکثر هفته ای یک قسمت باید منتشر کنید.

در صورتی که دوره ای را شروع میکنید موظف هستید تا دوره را به پایان برسانید و نمی توانید نیمه کاره آن را رها کنید. همینطور اگر دوره کامل نشده باشد درآمد های آن تا پایان دوره واریز نخواهد شد.

پس بهتر است تا دوره کامل شود و بعد آن را منتشر کنید.

محاسبه درآمد

درآمد دوره ها

درآمد حاصل از فروش دوره های کامل شده به صورت ماهانه واریز میشود و در شرایط قابل مذاکره ای می تواند این واریز متفاوت باشد.

در صورتی که فروش دوره شامل مالیات، کارمزد بانک یا کارمزد شرکت واسط شود قبل از تقسیم درصد آن این مبالغ کسر خواهد شد.

سهم مدرس از سود فروش دوره ها 80 درصد خواهد بود و 20 درصد مابقی نیز بابت خدمات نارنجی شو خواهد بود و همینطور هزینه فضا و نگهداری و ... خواهد شد.

اگر دوره پس از مدتی فروش نداشت چگونه خواهد بود؟

ما همواره در تلاشیم تا فروش دوره ها انجام شود و رضایت شما را جلب کنیم حالا فرض کنیم که بعد از مدتی پس از انتشار دوره فروش نداشت چه کاری میتوان کرد؟

در این شرایط با درخواست مدرس اول استاندارد رکورد شده دوره مورد بررسی قرار میگیرد و اگر استاندارد های رکورد رعایت شده بود با توافق و مذاکره با مدرس محترم حق امتیاز دوره از آن ها خریداری میشود.

ما برای کمک اینجا هستیم

تیم پشتیبانی مربی ما برای کمک به شما در جهت راهنمایی و مشاوره در پیدا کردن دوره مناسب جهت آموزش دادن، آماده سازی کامپیوتر، رکورد ،آپلود و ... آماده می باشد شما میتوانید با ارسال ایمیل یا از چت آنلاین برای کمک گرفتن استفاده کنید.

امروز مدرس شوید

به بهترین بازار آموزش آنلاین بپیوندید.

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • Custom attributes
 • زمینه های دلخواه
مقایسه
لیست علاقه مندی ها 0
توجه: شما مجاز به کپی محتوا یا مشاهده سورس نیستید!!